GolfCUT

Hřiště

Pro klienty Erste Premier jsme pro letošní golfovou sezonu připravili zvýhodněné nabídky nákupu fee. Zvýhodněná hřiště a ceny naleznete níže.

 

K přihlášení prosím využijte stránky GolfCutu - www.golfcut.cz.

V případě zájmu o registraci kontaktujte svého bankéře.

 

Nabídka hřišť pro klienty Erste Premier pro sezónu 2019 (mimo měsíčních akcí):
  • Pondělí - Čtvrtek: 900,- Kč
  • Pátek - Neděle, svátky: 1100,- Kč

 

Uvedené zvýhodněné ceny fee platí pro termíny od 1. 5. 2019.

Akční nabídka Květen

Hřiště Pondělí - Čtvrtek Pátek - Neděle, svátky
Panorama Golf Resort - Kácov 600 800 Rezervovat tee time

Akční nabídka Červen

Hřiště Pondělí - Čtvrtek Pátek - Neděle, svátky
Golf Resort Black Bridge 600 800 Rezervovat tee time

Akční nabídka Srpen

Hřiště Pondělí - Čtvrtek Pátek - Neděle, svátky
Loreta Golf Club Pyšely 600 800 Rezervovat tee time

Akční nabídka Září

Hřiště Pondělí - Čtvrtek Pátek - Neděle, svátky
Albatross 600 800 Rezervovat tee time

Hrajete rádi golf?

Pak určitě sledujte akční nabídky a čerpejte v daném období vždy maximální výhody.

Cihelny GOLF & SPA RESORT

Uprostřed nádherné přírody západních Čech, v Cihelnách nedaleko Karlových Varů, v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, se nechází 18ti jamkové golfové hřiště té nejvyšší úrovně.

Golf & Ski Resort Ostravice

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Hned první jamky navodí dojem velmi otevřeného hřiště, ale nenechte se mýlit… Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Snahou investora a celého mezinárodního týmu, který se na stavbě podílel, bylo postavit hřiště, které snese srovnání s moderními mistrovskými hříšti ve vyspělé golfové Evropě. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce, speciální osiva atd.

 

Podařilo se vystavět velmi rozmanité hřiště v překrásně přírodě, které si užijí golfisté všech hendikepů. Hřiště osloví i začínající hráče, avšak především otestuje schopnosti ambiciózních golfistů. Prvních pět jamek je velmi otevřených a hned tři z nich se hrají kolem vody, která je často strategicky umístěna a otestuje i psychické kvality golfistů. V dalších jamkách se tvář hřiště poměrně dost mění, hřiště se více uzavírá a poukazuje na nádherná zákoutí listnatých lesů, která Vám nabudí romantickou náladu a dají požitek nejen ze hry, ale i z krás okolní krajiny. Doufáme, že na jamce 18 budete spokojeni nejen se svým skóre, ale také s panoramatickými pohledy na protější Lysou horu, masiv Smrku a údolí řeky Ostravice.

Golf Mladá Boleslav

Golf Mladá Boleslav, pouhých 45km od Prahy, nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém hřišti Sand Martin´s Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných plochách včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

Golf Resort Black Bridge

Mistrovské 18-ti jamkové hřiště s parem 72 a délkou 6 190 metrů. Skvěle dostupná poloha areálu na východní okraji Prahy. Dokonale udržované greeny s rychlostí blížící se profesionální túře. Celoroční provoz - hraje se i v zimě, pokud to počasí jen trochu dovolí.
Kontakt
Národních hrdinů
190 12 Praha
725 491 316 recepce@grcm.cz http://www.grcm.cz/

Golfový resort Kaskáda

Golf resort Kaskáda se nachází 15 km od centra Brna. V kouzelném údolí mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice se rozkládá 27mi jamkové mistrovské hřiště. Pojmenování areálu Kaskáda, je výstižné. Hřiště je rozloženo na protilehlých stráních, kaskádovitě se svažuje do širokého a podlouhlého údolí s potokem.
Kontakt
Na Golfu
664 34 Kuřim
731 530 680 info@golfbrno.cz http://www.golfbrno.cz/

Loreta Golf Club Pyšely

Loreta Golf Pyšely představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí. Zárukou kvality hřiště je jméno architekta Keitha Prestona, který stojí za designem mistrovské osmnáctky s parem 72 a celou stavbu osobně dozoroval.

Kontakt
Šibeniční
251 67 Pyšely
606 602 422 recepce@loretagolf.cz http://www.loretagolf.cz/

Panorama Golf Resort - Kácov

Golfové hřiště Panorama nabízející 27 jamek špičkové kvality přinese požitek a uspokojení golfistům všech kategorií pouze 35 minut od Prahy. První devítka se proplétá okolním lesním komplexem, navazuje na dalších devět jamek na rozsáhlých loukách a spolu s třetí devítkou mířící k Sázavě a vysokým skalám, nabízí jak nebývalou pestrost hry, tak zapamatovatelnost každé jamky svou nezaměnitelnou individualitou. Malebná krajina Posázaví spolu s pohostinností městysu Kácov přispívají k přátelské atmosféře celého resortu.

Prague City Golf

Prague City Golf je inspirovaný linksovými hřišti ve Skotsku a Irsku. Na jeho podobě se podílel zkušený britský architekt Jeremy Ford, německý golfový profesionál s českými kořeny Alex Čejka a shaper přezdívaný „Leonardo da Vinci s bagrem“ Mick McShane.  Najdete zde tzv. spill offs, uměle vytvořené terénní vlny, plochy s červenými písky tzv. sandy wastes i klasické linksové pot bunkers. Disponuje rozsáhlými tréninkovými plochami, jedním z největších driving range v ČR, cvičnou 19.jamkou a největším puttovacím greenem v ČR.

Kontakt
K Radotínu
156 00 Praha-Zbraslav
recepce@praguecitygolf.cz +420 608 495 465 www.praguecitygolf.cz

Ypsilon Golf Resort Liberec

Golfové hřiště Ypsilon Golf Resort Liberec leží v nadmořské výšce 420 - 470 m.n.m a je umístěno do krásné přírody bez civilizačního ruchu nedaleko přehradní nádrže Fojtka u Liberce. Areál hřiště se rozkládá na pozemcích s rozlohou 102 ha, z čehož 37 ha tvoří samotné hrací plochy.
Kontakt
Ke Klubu
463 31 Mníšek
731 547 847 info@ygolf.cz http://www.ygolf.cz/cz/